Społeczność
blog.ekologia.pl   Publicyści   Lena Huppert   CO JESZCZE ZŁOŻYMY W OFIERZE "SOJUSZNIKOWI" ?
3

CO JESZCZE ZŁOŻYMY W OFIERZE "SOJUSZNIKOWI" ?

Właśnie dokonało się to, czego się obawiać mogliśmy... my, wolni ludzie obdarzeni życiem i świadomością. Zadziałała podstępnie ustawa 1066 o bratniej pomocy i mamy na ziemi naszej obce wojsko... sojusznicze. No może nawet chciałby się człowiek cieszyć, bo miło liczyć na to, że jakby co... to ktoś pomoże. No tak, wszystko byłoby świetnie, gdyby naiwność nie leżała tak blisko głupoty. Najwyraźniej zawodzi nas pamięć...
Nasz nieoceniony "sojusznik" wydał nasz kraj wraz z obywatelami w ręce sowieckiej „żydo-komuny”. To po pierwsze. Tym samym skazał nas na długie lata życia w podziemiu, pod obcym zarządem. To jednak jeszcze nic.
Nasz nieoceniony "sojusznik" rżnie nasz kraj, gdzie tylko może...
Medycyna? Proszę bardzo, Big-Pharma, Bayer (co za bajer!) i takie tam cuda działają na naszym rynku apteczno-medycznym od lat i koszą, ile wlezie. Zarobki gigantyczne! Szczepionki z rtęcią, aluminium, glifosatem, onkowirusami = autyzm, adhd i inne jednostki chorobowe. Chemia onkologiczna + naświetlanie = Fukushima. I można by tak bez końca... Za to naturalne leczenie jest fuuu, "sojusznik" się nie zgadza, więc mamy Codex Alimentarius na wszelki wypadek, żeby nam głupie myśli nie przychodziły do głowy.
Rolnictwo? Ależ oczywiście! Niejaki koncern Monsanto wraz z kumplami z Bayera i BASFa (i innymi) rozwalają nasze rolnictwo i rynek żywnościowy. Skupują ziemię rolną za bezcen. Na słupy. (Rozpanoszyli się na Ukrainie, gdzie ziemię za darmo im dają. Będzie za chwilę jeszcze weselej!) Trudno już dziś znaleźć jakieś godziwe jedzenie w marketach: wszystko ICH! Fakt, kolorowe opakowania robią wrażenie, ale w środku shit! Prawie w każdym batoniku, czekoladzie, ciasteczku jest lecytyna sojowa GMO, a w prawie każdym soku/napoju (też tym 100%) syrop glukozowo-fruktozowy GMO. Smacznego. Wszystko pięknie zakropione roundupem, żeby nie było za fajnie. Tak, tak, roundup wykryto we krwi prawie wszystkich narodów Europy Zachodniej, a przynajmniej u tych, które badano. To świństwo nie z tej ziemi - uszkadza plemniki itp. A i ich dodatki GMO do pasz wszędzie. Zarobek: 4 mld nie dla polskich rolników...
Smugi chemiczne = NATO = globalna akcja wojskowa "ratowania" Planety Ziemia przed ociepleniem... hahahahahahaaaaaAAAaaaaaaa!!! Nawet małe dzieci nie wierzą już w tę bajkę, bo widzą, że śnieg spadł nawet w Syrii i w Izraelu. Za to dzień w dzień wdychamy skażone powietrze, pijemy skażoną wodę i spożywamy owoce skażonej nie tylko aluminium ziemi.
Węgiel też nam chcą skasować, że niby smog itp... Gdyby nie utylizowali nam tu swoich śmieci za grosze i nie opryskiwali naszej ziemi, smogu też by nie było.

Banki.
Uchodźcy.
I inne plagi, także przeróżne epidemie i ta najgroźniejsza... GŁUPOTY.

I co Wy na to?

Bo ja na to, że takiego "sojusznika" na muszce się trzyma...

Ten wpis czytano 2309 razy.
Staram się nikogo nie obrażać, ale niestety wielki kapitał jest głównie w rękach żydowskich, a ściślej mówiąc pseudo-żydowskich, tj. w rękach podszywających się pod ten naród chazarów...
Lena Hupert - Czwartek, 13 Kwiecień 2017 23:52
Jednak nie można obrażać Żydów ani żadnej innej narodowości. Wszyscy jesteśmy takimi samymi ludźmi bez względu na religię, rasę, kolor skóry czy przekonania i wszyscy zasługujemy na szacunek.
Asiunia - Piątek, 24 Luty 2017 21:07
Globalne ocieplenie to najgłupsza teoria spiskowa o jakiej kiedykolwiek słyszałam. Po za tym ochłodzenie klimatu było by ludobójstwem. Głód, zanieczyszczenia spowodowane koniecznością całorocznego, intensywniejszego ogrzewania, zużycie węgla i innych paliw kopalnych, wycięcie wszystkich drzew i krzewów z konieczności by nie zamarznąć, większy smog, degradacja środowiska, brak wegetacji to brak fotosyntezy, do życia nadawałyby się jedynie sztuczne wyspy a'la Tropical Island spod Berlina. Brak światła i słońca to chroniczne depresje, myśli samobójcze spowodowane brakiem światła (światło powoduje wydzielanie dopaminy i serotoniny). Niedobór witaminy D, spadek odporności, osteomalacja i krzywica, nowotwory (witamina D ma działanie przeciwnowotworowe). A rzekome ocieplenie oznaczałoby dłuższy okres fotosyntezy, czyli mniej smogu, więcej tlenu, dłuższa wegetacja, czyli więcej świeżych warzyw i owoców, dłuższy sezon na nie. Zdrowsze odżywianie, większe nasłonecznienie to lepsza synteza skórna witaminy D. Przyjemne ciepełko przez większość roku, którego skutkiem byłaby mniejsza konieczność ogrzewania i mniejszy smog.
Asiunia - Piątek, 24 Luty 2017 21:03
Odsłon: 58011
Lena Huppert
WSZYSTKO CO WAŻNE DLA NASZEGO KRAJU I JEGO MIESZKAŃCÓW, PRIORYTETOWE, STRATEGICZNE LEŻY MI NA SERCU! MOJA FUNDACJA WSPIERANIA ROZWOJU KULTURY I SPOŁECZEŃSTWA OBYWATELSKIEGO QLT PRAGNIE OTACZAĆ KULTEM PRAWDZIWĄ JAKOŚĆ
<< Styczeń 2020 >>
PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
zobacz wszystkie wpisy »