Społeczność
blog.ekologia.pl   Publicyści   Lena Huppert   II EDYCJA KONFERENCJI "ŚWIAT BEZ RAKA - PROFILAKTYKA I NATURALNE TERAPIE ANTYNOWOTWOROWE"
0

II EDYCJA KONFERENCJI "ŚWIAT BEZ RAKA - PROFILAKTYKA I NATURALNE TERAPIE ANTYNOWOTWOROWE"

ZAPRASZAM NA II EDYCJĘ KONFERENCJI "ŚWIAT BEZ RAKA - PROFILAKTYKA I NATURALNE TERAPIE ANTYNOWOTWOROWE" - 12.06.2015

i SEMINARIUM " INTEGRACJA NATURALNYCH TERAPII ANTYNOWOTWOROWYCH W TEORII I W PRAKTYCE" - 13-14.06.2015

 

Mam przyjemność zaprosić Państwa na II edycję Konferencji "Świat bez Raka - Profilaktyka i Naturalne Terapie Antynowotoworowe" oraz seminarium "Integracja Naturalnych Terapii Antynowotworowych w Teorii i Praktyce", które odbędą się 12-14.06 w Domu Nauki przy ul. Schroegera 82 w Warszawie.

I edycja Konferencji "Świat bez Raka" miała miejsce w zeszłym roku w maju i została uznana przez patrona medialnego - Nieznany Świat za wydarzenie roku 2014.

Tegoroczna II edycja w I sesji nawiąże do metod prezentowanych w zeszłym roku. Dowiecie się Państwo, w jakim stopniu udało się je wdrożyć i gdzie można uzyskać konkretną pomoc. Niewątpliwym sukcesem jest obecność dr Georga Ashkara, który w tym roku sam opowie o swojej metodzie leczenia nowotworów.

II sesja to już tematy nowe, które nie były poruszane w roku ubiegłym. Wykłady wygłoszą badacze wielkiego formatu, jak Roberto Barnai i Gilbert Renaud, znani i cenieni na świecie za nowatorskie podejście do choroby jako takiej. To w Polsce prawdziwa rzadkość i niezwykła okazja, by zapoznać się z kierunkami tzw. Nowej Medycyny. Dążymy do tego, aby Nowa Medycyna także i u nas zaczęła się rozwijać intensywniej niż do tej pory. Człowiek to nie tylko ciało, lecz także dusza i umysł, a więc 'naczynia połączone', i to holistyczne spojrzenie jest bezcenne.

Kolejna dwa dni to seminarium, na którym zdobędziecie Państwo konkretną wiedzę na temat zintegrowanego zastosowania naturalnych metod terapeutycznych, łączących dietę oraz właściwie dobraną suplementację z aspektem psychologicznym, ruchowym i oddechowym. To jedyna taka okazja, by otrzymać tę wiedzę ‘w pigułce’.

Moim celem jest zawsze, by niewysoka cena pozwoliła wziąć udział w takich wydarzeniach dosłownie każdemu, dla kogo ten temat jest ważny lub stał się palący.

ZGŁOSZENIA NA ADRES: swiat.bez.raka@gmail.com

WIĘCEJ NA STRONIE:  http://fundacja-qlt.pl/?konferencja-swiat-bez-raka-,84

Ten wpis czytano 789 razy.
Odsłon: 48296
Lena Huppert
WSZYSTKO CO WAŻNE DLA NASZEGO KRAJU I JEGO MIESZKAŃCÓW, PRIORYTETOWE, STRATEGICZNE LEŻY MI NA SERCU! MOJA FUNDACJA WSPIERANIA ROZWOJU KULTURY I SPOŁECZEŃSTWA OBYWATELSKIEGO QLT PRAGNIE OTACZAĆ KULTEM PRAWDZIWĄ JAKOŚĆ
<< Grudzień 2018 >>
PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
       
zobacz wszystkie wpisy »