Społeczność
blog.ekologia.pl   Publicyści   Lena Huppert   Komentarze

Komentarze

I tych zasad powinni trzymać się wszyscy ludzie na Ziemi. Pozdrawiam serdecznie :)

Proszę o aktualizację, premierem jest obecnie Pan Mateusz Morawiecki
pozdrawiam
Jan

By wykazać skuteczność szczepień ochronnych trzeba poddać badania nad nimi tzw. podwójnej ślepej próbie, czyli zebrać dwie grupy osób i jednej podać szczepionki, drugiej nie. Ludzie z obu grup muszą mieszkać w tej samej strefie klimatycznej, tak samo się odżywiać, żyć w takich samych warunkach i mieć taki sam poziom higieny. Porównywanie Europy z Afryką nie ma sensu - inny klimat, inne patogeny, inna dieta, inna higiena, inna kultura, która wymusza pewne zachowania, które mogą hamować epidemie. A takich badań na ludziach żyjących w identycznych warunkach nie było. Więc o skuteczności szczepień nie ma mowy. Jeszcze w nauce jest zasada domniemania niewinności, zawsze przyjmuje się hipotezę zerową, że coś nie działa, do póki nie udowodni się jego działania, a działania szczepień nikt nie udowodnił. Fakt, że po wojnie ludzkie życie się wydłużyło, ale zmieniła się higiena, pojawiło się ogrzewanie, które zapewniło ludziom optimum termiczne przez praktycznie całą dobę, moda na opalanie zwiększyła poziom witaminy D w osoczu, technika zapewniła dostęp do świeżych warzyw i owoców przez cały rok, ludzie dostawali pożywienie, dawniej na przednówku panował głód, stąd te przesilenia wiosenne, których już nie ma i epidemie w lutym i w marcu, stąd lepszy stan zdrowia ludzi i dłuższe życie. Ale nie było badań szczepień na podwójnej ślepej próbie, więc H0 wynosi brak skuteczności szczepień. No i do póki nie przeprowadzi się takich badań nie można stwierdzić, że szczepienia są bezpieczne, gdyż nikt nie sprawdził częstości autyzmu i innych chorób u dzieci nieszczepionych. Pozdrawiam serdecznie:)

Staram się nikogo nie obrażać, ale niestety wielki kapitał jest głównie w rękach żydowskich, a ściślej mówiąc pseudo-żydowskich, tj. w rękach podszywających się pod ten naród chazarów...

Jednak nie można obrażać Żydów ani żadnej innej narodowości. Wszyscy jesteśmy takimi samymi ludźmi bez względu na religię, rasę, kolor skóry czy przekonania i wszyscy zasługujemy na szacunek.

Globalne ocieplenie to najgłupsza teoria spiskowa o jakiej kiedykolwiek słyszałam. Po za tym ochłodzenie klimatu było by ludobójstwem. Głód, zanieczyszczenia spowodowane koniecznością całorocznego, intensywniejszego ogrzewania, zużycie węgla i innych paliw kopalnych, wycięcie wszystkich drzew i krzewów z konieczności by nie zamarznąć, większy smog, degradacja środowiska, brak wegetacji to brak fotosyntezy, do życia nadawałyby się jedynie sztuczne wyspy a'la Tropical Island spod Berlina. Brak światła i słońca to chroniczne depresje, myśli samobójcze spowodowane brakiem światła (światło powoduje wydzielanie dopaminy i serotoniny). Niedobór witaminy D, spadek odporności, osteomalacja i krzywica, nowotwory (witamina D ma działanie przeciwnowotworowe). A rzekome ocieplenie oznaczałoby dłuższy okres fotosyntezy, czyli mniej smogu, więcej tlenu, dłuższa wegetacja, czyli więcej świeżych warzyw i owoców, dłuższy sezon na nie. Zdrowsze odżywianie, większe nasłonecznienie to lepsza synteza skórna witaminy D. Przyjemne ciepełko przez większość roku, którego skutkiem byłaby mniejsza konieczność ogrzewania i mniejszy smog.

Jedyne co na to można powiedzieć to: wszystko co banksterko-ratingowe jest sztucznie kreowane na potrzeby wielkiego kapitału. No i jeszcze jedno: że wszystkie nasze partie zakochane są w przyjacielu zza oceanu. Tak, tak, w tym samym, który po wojnie bez zmrużenia oka wepchał nas w łapy sowietów. Dziękuję gościowi ze stycznia za rozwagę :)

Bo teraz to się wszystkim kojarzy wszystko z jednym. Konopie to roślina włókiennicza jak len, nici konopne są tak mocne, że można na nie nawlekać korale, perły, paciorki, nawet kamyki i muszelki by robić biżuterię albo spleść ze sobą kolorowe sznureczki, mak to natomiast roślina olejodajna, przyprawa do pieczywa i wypieków, nasion używa się do wyrobów cukierniczych. Mak lekarski ma też właściwości lecznicze. Pozdrawiam serdecznie:)

Piękne podsumowanie:) Pozdrawiam serdecznie:)

Małe jest piękne, to stara prawda :) Szczęście jest w nas i strajmy się je odkrywać wciąż na nowo :)