Społeczność
blog.ekologia.pl   Publicyści   Lena Huppert   Raz jeszcze dwa Słowa do Braci Słowian... o Słowianach
1

Raz jeszcze dwa Słowa do Braci Słowian... o Słowianach

Jak się wydaje, Słowianie ze Słowianami mają znacznie większą szansę się dogadać niż z tzw. kulturą Zachodu, czytaj pieniądza... Wiemy przecież, kto spowodował przewrót w dziejach Rosji, a co za tym idzie i świata, w tym Polski, i po co. Wiemy też, że Rosjan właśnie zginęło w wyniku tych działań najwięcej. To najstraszniejsze tsunami depopulacyjne Słowian, jakie kiedykolwiek miało miejsce. Dziś Putin (może on i KGB itp) dba w pierwszym rzędzie o swój kraj. I dobrze. Nie raz już rękę do nas wyciągał, a "nasi" na nią pluli... Trudno żeby zabiegał o Polskę, która mu, gdy tylko może, kij w szprychy w-pycha... TACY mądrzy są ci "polscy" przywódcy! Głównie zdrajcy. Często głupcy.

Nikt nie szanuje tych, co swoich zdradzają...

I jeszcze jedno muszę dodać: nienawiść w sercu, która bije od niektórych wypowiedzi, jest bardzo złą wróżbą dla naszej wspólnej przyszłości. Zło zawsze rodzi zło. Czym innym jest świadomość sytuacji, zrozumienie, łączenie faktów i działanie, nawet radykalne, na rzecz dobra, a zupełnie czym innym zachłystywanie się nienawiścią. Warunek wyjściowy do każdych dobrych zmian to czysta intencja, za którą nie stoi nienawiść. Choćby do okrutnego wroga. Jest on jedynie drugą stroną zwierciadła, która pokazuje nam odmienny stan umysłu i ducha; uzmysławia, czego nie chcemy, co musimy, także w swoich sercach, wyplenić.

Rozpoznanie - edukacja - eliminacja. To wszystko.

Pozdrawiam nie-dzielnie

Ten wpis czytano 4102 razy.
Tak ,,polscy" prawidłowo napisane , lecz od wielu lat polaków jakoś mało w rządzie.

Jak nie będzie frustracji i hejtu jak taka wladza. Bez względu z jakiej opcji.
bastek - Środa, 15 Kwiecień 2020 22:32
Odsłon: 67435
Lena Huppert
WSZYSTKO CO WAŻNE DLA NASZEGO KRAJU I JEGO MIESZKAŃCÓW, PRIORYTETOWE, STRATEGICZNE LEŻY MI NA SERCU! MOJA FUNDACJA WSPIERANIA ROZWOJU KULTURY I SPOŁECZEŃSTWA OBYWATELSKIEGO QLT PRAGNIE OTACZAĆ KULTEM PRAWDZIWĄ JAKOŚĆ
<< Kwiecień 2021 >>
PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
zobacz wszystkie wpisy »